رژیم غذایی kelly brook

رژیم غذایی kelly brook (مدل و بازیگر انگلیسی)

روز اول

صبحانه

ترکیب 100گرم پنیر خامه ای پر چرب با 25 گرم گردو آمریکایی و یک قاشق غذا خوری دارچین

میزان کربوهیدرات:3 گرم

میان وعده

شکلات با مغز نارگیل (شرکت Atkins Endulge )

میزان کربوهیدرات:2.1 گرم

 

نهار

سوپ فلفل قرمز

1قاشق غذا خوری روغن زیتون را روی تابه ریخته و روی حرارت بگذارید 1ساقه کرفس خرد شده،1/2پیاز خرد شده،1حبه سیر خرد شده داخل تابه ریخته پس از نرم شدن 100 گرم فلفل قرمز خرد شده و 400 میلی لیتر آب مرغ اضافه کنید بعد از اینکه جوشید به مدت 5 دقیقه صبر کنید، سوپ را داخل میکسر مخلوط کنید تا صاف شود .2 قاشق غذا خوری خامه اضافه کرده مخلوط کنید ،روی هر ظرف سرو چند عدد برگ ریحان تازه قرار دهید.

میزان کربوهیدرات:5 گرم

میان وعده

5 عدد زیتون سبز

میزان کربوهیدرات:0 گرم

شام

1تکه گوشت بره گریل شده به همراه جوانه کلم بروکسل و بیکن پخته شده در یک قاشق کره .مقداری گردو به عنوان تاپینگ

میزان کربوهیدرات:6 گرم

Red Pepper Soup a 300x201 - رژیم غذایی kelly brook

 

 

روز دوم

صبحانه

۱تکه بیکن، 1عدد تخم مرغ هم زده و۱عدد گوجه کبابی.
کربوهیدرات – 3 گرم

میان وعده

1 قاشق غذاخوری پنیر خامه ای پر چرب بر روی یک ساقه کرفس بریزید.
کربوهیدرات – 3 گرم

ناهار

1تکه ماهی شیر مخلوط شده با 1 قاشق غذاخوری از سس مایونز پر چرب ، 1 پیاز ریز خرد شده و یک چهارم یک خیار خرد شده . مواد را داخل برگ های کاهو بپیچید.
کربوهیدرات – 4 گرم

میان وعده

نوشیدنی آماده وانیلی شرکت(Atkins)
کربوهیدرات – 1.9 گرم

شام

4oz استیک به همراه سس خامه و شلغم سوئدی  .
سس خامه و شلغم سوئدی (برای 4 نفر):
250گرم شلغم را پوست بگیرید و نازک ببرید. 200 میلی لیتر خامه را با 1 حبه سیر خرد شده مخلوط کنید. یک لایه  از شلغم ها کف یک ظرف چیده و نصف مخلوط خامه را روی آن بریزید.سپس دوباره شلغم چیده و مابقی خامه را روی آن بریزید ظرف را با فویل بپوشانید و   در فر برای 50 دقیقه در دمای 200C / 392F پخت کنید. فویل را برداشته20 دقیقه بیشتر  بپذید تا طلایی شود.
کربوهیدرات – 6 گرم

Mixed mealsss a 300x300 - رژیم غذایی kelly brook

روز سوم

صبحانه

:قارچ پر شده با اسفناج(برای 2 نفر)دو عدد قارچ پرتوبلو را تمیز کنید و بشویید.نصف قاشق غذا خوری کره آب شده را روی قارچ ها بمالید و دو دقیقه حرارت دهید.در یک تابه نصف قاشق غذا خوری کره بریزید سپس یک حبه سیر له شده اضافه کنید و یک دقیقه دیگر بپزید. ۱۰۰گرم اسفناج اضافه کنید و هم بزنید تا مخلوط کره و سیر به تمام اسفناج ها برسد،وقتی اسفناج ها مقداری نرم شد تابه را از روی حرارت برداشته و دو قاشق غذا خوری خامه ترش اضافه میکنیم.از مخلوط آماده شده داخل قارچ ها میریزیم و روی آن پنیر پارمزان میریزیم.قارچ ها را درون فر میگذاریم و ده دقیقه گریل میکنیم
کربوهیدرات در هر سرو:۴گرم

میان وعده

شکلات با مغز بادام زمینی و کارامل(شرکت antlins advantage(
کربوهیدرات۲/۹گرم

نهار

سوپ بیکن و بلوچیز(برای 2 نفر)
دو تکه بیکن را بپزیر تا ترد شود سپس صبر کنید تا خنک شوند آنها را به قطعات کوچکتر خرد کنید.در این حین سی گرم بلوچیز را درون تابه ای آب کنیدو یک عدد تره فرنگی خرد شده اضافه کنید،چهار عدد قارچ خرد شده و نصف گل کلم خرد شده.برای پنج دقیقه بپزید،سپس پانصد میلی لیتر آب مرغ اضافه کنید.وقتی جوشید زیر تابه را کم کنید تا ده دقیقه بجوشد تا سبزیجات پخته شوند.سوپ را میکس کنید و قبل از سرو روی آن بیکن هایی که قبلا آماده شده بودند بریزید.
میزان کربوهیدرات:۵گرم

میان وعده

۳۰گرم پنیر چدار
میزان کربوهیدرات:۰گرم

شام

کاری میگو(برای 8 نفر)

در تابه 1 قاشق غذا خوری روغن بادام زمینی ریخته و یک پیاز متوسط خرد شده را تفت میدهیم تا نرم شود.3 قاشق سوپ خوری رب کاری تایلندی اضافه میکنیم،14oz شیر نارگیل،3 قاشق غذا خوری سس سویا،1 کیلوگرم میگو،6 عدد قارچ خرد شده،2 قاشق سوپ خوری نمک،1 قاشق چای خوری فلفل،1/2قاشق چای خوری گشنیز را باهم مخلوط میکنیم.اجازه میدهیم بجوشد و سپس زیر اجاق را کم میکنیم تا 30 دقیقه بپزد.

کربوهیدرات در هر سرو:6گرم

140319 a 281x300 - رژیم غذایی kelly brook

 

روز چهارم

صبحانه

مافین یک دقیقه ای

دو قاشق غذا خوری بذر کتان خرد شده،یک عدد تخم مرغ و یک چهارم قاشق چای خوری بیکینگ پودر را باهم مخلوط کرده درون یک لیوان نشکن میریزیم.داخل مایکرویو میگذاریم بعد از یک دقیقه که پخته شد پنجاه گرم بنیر خرد شده چدار روی آن میریزیم.

کربوهیدرات:۴گرم

میان وعده

کلوچه خامه ای شرکت(Atkins Endulge)

کربوهیدرات:۱/۲گرم

نهار

سوپ گولاش مجارستانی

در یک تابه بزرگ،یک قاشق غذا خوری کره را حرارت دهید.دویست گرم گوشت گوساله و نصف یک پیاز خرد شده و یک سیر خرد شده را داخل تابه بگذارید تا رنگ گوشت ها قهوه ای شود.یک قاشق چای خوری پاپریکا اضافه کنید تا سطح تمام گوشت ها را بپوشاند و نصف یک قوطی کنسرو گوجه فرنگی خرد شده را اضافه نمایید،یک عدد عصاره گوشت،نصف قاشق چای خوری فلفل و پانصد میلی لیتر آب گوشت اضافه کنید.اجازه دهید بجوشد سپس زیر تابه را کم کنید تا بخار کند بعد از یکساعت ۱عدد کدو سبز کوچک خرد شده و یک عدد فلفل سبز کوچک خرد شده اضافه کنید بعد از بیست دقیقه آماده سرو است.
کربوهیدرات در هر پرس:۵/۵گرم

میان وعده

۵عدد زیتون سبز
کربوهیدرات:۰گرم

شام

کیک کدو سبز با توفو(برای 4 نفر)
یک عدد کدو را رنده کنید و آب اضافی اش را بگیرید.در یک کاسه کدو و یک قاشق غذا خوری بذر کتان خرد شده،یک عدد پیاز خرد شده،یک عدد تخم مرغ،یک حبه سیر له شده را به خوبی مخلوط کنید.یک قاشق غذا خوری روغن داخل تابه ریخته و گرم میکنیم.مواد را به چهار قسمت تقسیم میکنیم و داخل تابه میریزیم هر طرف را سه دقیقه سرخ میکنیم تا طلایی شود.روی هر کدام یک قاشق غذا خوری خامه ترش میریزیم و با صد گرم توفو سرو میکنیم.
کربوهیدرات:۶گرم

 

kelly brook hampton court flower show in london 07 03 2017 3 200x300 - رژیم غذایی kelly brook

روز پنجم

صبحانه

پنکیک آمریکایی(برای 4 نفر)

پنجاه گرم پنیر خامه ای دو عدد تخم مرغ،یک قاشق چای خوری شیرین کننده،نصف قاشق چای خوری دارچین،دو قاشق غذا خوری بذر کتان خرد شده و یک چهارم قاشق چای خوری بیکینگ پودر را در مخلوط کن مخلوط میکنیم.تا وقتی مخلوط کاملا صاف و یکدست شود سپس دو دقیقه استراحت میدهیم.تابه را با مقداری کره چرب میکنیم سپس یک چهارم مواد روی تابه میریزیم.برای دو دقیقه میپزیم و سپس مواد را پشت و ،رو میکنیم برای یک دقیقه دیگر میپزیم.این پروسه را با مابقی مواد تکرار کنید و با سیروپ بدون شکر میل کنید.
کربوهیدرات :۳گرم

میان وعده

دو تکه سالمون دودی که روی چهار تکه خیار سرو میشود
کربوهیدرات:۲گرم

نهار

یک چهارم سوسیس اسپانیایی پوست گرفته و خرد شده را در یک قاشق غذا خوری روغن برای پنج دقیقه سرخ کنید.
نصف پیاز قرمز سرخ شده را اضافه کنید،یک عدد گوجه فرنگی خرد شده و دو عدد قارچ خرد شده را نیز اضافه کنیدو به مدت سه دقیقه بپزید.سی گرم پنیر فتای رنده شده روی مواد بریزید و چهار عدد تخم مرغ زده شده را اضافه کنید روی حرارت کم بپزید تا تخم مرغ ها پخته شوند.

کربوهیدرات:۵گرم

میان وعده

شکلات با مغز نعناع شرکت(Atkins)
کربوهیدرات:۲/۴گرم

شام

ماهی هلیبوت (برای 2 نفر)
چهار قاشق غذا خوری کره را با دوحبه سیر له شده مخلوط کنید،۲۶ اوز فیله ماهی هلیبوت را داخل تکه فویل قرار دهید و طعم دار کنید. روی فیله ها شیار بیندازید و سپس مخلوط کره و سیر را روی فیله ها بمالید،و داخل سوراخ ها هل دهید.
نصف یک لیمو را به چهار قسمت تقسیم کنید و روی هر ماهی قرار دهید.با فویل بپیچانید  برای ۱۰-۱۵دقیقه در دمای صد و هشتاد درجه سانتی گراد یا سیصد و پنجاه وشش درجه فارنهایت بپزید.با هفتاد و پنج گرم کلم کیل پخته شده سرو شود.

کربوهیدرات:5گرم

Cooked Salmon2 a 300x300 - رژیم غذایی kelly brook

 

روز ششم

صبحانه

یک عدد قارچ پرتوبلو را با یک قاشق چای خوری کره چرب کرده و پنج دقیقه گریل کنید.یک عدد سوسیس را بپزید،تکه تکه کنید و روی قارچ ها سرو کنید.
کربوهیدرات:۲گرم

میان وعده

پودینگ شکلاتی

دوقاشق غذا خوری خامه یک قاشف غذا خوری پودر کاکائو شیرین نشده و مقداری شیرین کننده در صورت تمایل.
کربوهیدرات :۲گرم

نهار

دلمه آووکادو و سالسا:
برای دور مواد ابتدا دوعدد تخم مرغ را هم بزنید،یک قاشق غذا خورب خامه و ادویه جات را اضافه کنید.یک قاشق غذا خوری کره را در یک تابه آب میکنیم و مخلوط تخم مرغ را به آن اضافه میکنیم اما هم نمیزنیم.برای سه دقیقه سرخ میکنیم و سپس پشت ورو میکنیم و دو دقیقه سمت دیگر آنرا میپزیم بعد از اینکه پخت روی بشقالبی میگذاریم و روی آن سه قاشق سوپ خوری کرم fraiche،نصف آووکادو خرد شده،نصف گوجه فرنگی خرد شده دو قاشق سوپ خوری گشنیز خرد شده و آب لیمو تازه.بپیچید و لذت ببرید.
کربوهیدرات:۶گرم

میان وعده

یک مشت مخلوط خشکبار
کربوهیدرات :۳گرم

شام

دو عدد ران مرغ را با نمک و فلفل طعم دار کنید،فویل بپیچید و به مدت ۲۵دقیقه در دمای دویست درجه سانتی گراد یا سیصد و نود ودو درجه فارنهایت بپزید.
با شصت و پنج گرم اسفناج پخته شده با کره و مقداری کرفس تنوری سرو شود.
کربوهیدرات در هر پرس:۸گرم

Avocado Salmon2 a 298x300 - رژیم غذایی kelly brook

روز هفتم

صبحانه

دو عدد تخم مرع و نصف آوکادو خرد شده و سی گرم پنیر چدار به صورت املت.
کربوهیدرات :۳گرم

میان وعده

یک عدد ران مرغ
کربوهیدرات:۰گرم

نهار

یک تکه کوچک ماهی سالمون که  روی چهل گرم اسفناج،پنج عدد گوجه گیلاسی و یک چهارم خیار خرد شده سرو میشود.یک قاشق غذا خوری روغن زیتون اسپری کنید و سرو کنید.
کربوهیدرات:۴گرم

میان وعده

دو تکه ژامبون و نصف آوکادو خرد شده را داخل یک برگ کاهو ریخته و سرو کنید.
کربو هیدرات :۲گرم

شام

گوشت گوسفند کبابی(برای 4 نفر)
گوشت را با مقداری روغن و فلفل طعم دار کنید.در فر داغ به مدت بیست و پنج دقیقه قرار دهید تا چربی آن خشک شود.با هر پرس هشتاد گرم لوبیا سبز تست شده و صد گرم بروکلی بخار پز و یک مشت بادام سرو شود.
کربوهیدرات در هر سرو:۹گرم

Omlette2 a 300x300 - رژیم غذایی kelly brook

منبع : فیت ترین 

/https://fittarin.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *