درباره ما

درباره ما ( About Us – fittarin )

گروه فیت ترین در سال 1396، با سرمایه ای اندک و توسط جمعی از کارشناسان تغذیه و مربیان زبده ورزشی کار خود را آغاز کرد. و امروز، با برند تجاری (فیت ترین) پا به عرصه تغذیه و سلامت ورزشی در کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین روش های تغذیه و برنامه های ورزشی در زمینه های سلامت دست یافته است؛ فیت ترین توانسته به عنوان یک سایت قابل اعتماد در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار و متقاضیان خود بردارد.

 

خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری فیت ترین نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای دانش بنیان تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات فیت ترین با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در چیدمان آبمیوه های رژیمی و حرکات ورزشی و دسه بندی پکیج های سلامت با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از محیطی کاملا ساده و به دور از هر گونه مشکل، مسیری است که فیت ترین در آن گام برمی‌دارد.

 

هدف و مأموریت (GOAL AND MISSION)

هدف فیت ترین نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان گروه فیت ترین پیش می‌رود. برند فیت ترین در بین شرکتهای آموزش آنلاین , آموزش موبایلی و بازاریابی اینترنتی در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای ورزش دوستان و مردم عزیزمان را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف فیت ترین می‌باشد. همچنین آماده سازی پکیج های دیگر در دستور کار خواهد بود.