رژیم غذایی جنیفر لوپز ( jennifer lopez )

رژیم غذایی jennifer lopez از کامل ترین رژیم ها است جنیفر لوپز یکی از فیت ترین بدن های دنیا را دارد.

این مسئله قابل تامل است که چطور یک مادر میتواند بدن خود را حفظ کند.

لوپز میگوید: تعدادی از رژیم های عجیب و غریب وجود دارد، اما من آنها را دنبال نمی کنم،” من تقریبا همه چیز را

می خورم، فقط در حد اعتدال. “این چیزی است که ما می توانیم با آن اشاره کنیم.

“به گفته لوپز”یک قطعه کوچکی از خوراکی چاق کننده که قصد ندارد شما را بکشد. این زمانی است که شما کل

جعبه را می خورید به نظر می رسد که شما می توانید غذاهای مورد علاقه خود رابدون احساس گناه بخورید، اگر به قدر معقول مصرف کنید.

به جای اینکه از گرسنگی رنج ببرید، باید از خوردن این غذاها در زمانی که احتمال کمتری دارند وزن و سلامت خود را تحت تاثیر قرار دهید استفاده کنید.

ماریا پیر متخصص علم ورزش میگوید: وقتی شما به این ممنوعیت پایان میدید،احتمال اینکه زیاده روی کنید کمتر است ، احتمال بیشتری وجود داره که از اون خوراکی در مقدار مناسب تر و فقط گاه گاهی لذت ببرید.

Jennifer Lopez 7 min - رژیم غذایی جنیفر لوپز ( jennifer lopez )

چی:شکلات

کی:صبحانه

شکلات تلخ 20 برابر چای سبز دارای آنتی اکسیدان است و یک منبع عالی منیزیم است که می تواند افسردگی و میگرن را کاهش دهد و همچنین متابولیسم شما را افزایش دهد.

در شکلات تیره آنتی اکسیدانی به اسم کاتکین وجود دارد (70 درصد یا بیشتراز کاکائو) که باعث جلوگیری از تجزیه چربی و کاهش التهاب. مطالعه اخیر دانشگاه تل آویو نشان داد صبح بهترین زمان برای مصرف غذاهای شیرین مانند شکلات است زیرا این زمانی است که سوخت و ساز بدن شما در بهترین حالت خود است.

نیمی ازکسانی که مورد آزمایش بودند یک تکه کیک شکلاتی را با صبحانه خود خود میخوردند ،در انتهای این آزمایش 32 هفته ای

با وجود مصرف کل کالری مشابه در طول روز، مصرف کنندگان کیک به طور متوسط بیش از 40 پوند از کسانی که کیک مصرف نکردند وزن کم کردند.

چی:میلک شیک

کی:بعد از ورزش های هوازی

پییر میگوید: اگر عادت دارید مسافت طولانی بدوید میلک شیک شکلاتی گزینه خوبی برای ریکاوری بعد از آن است.

ورزش استقامتی گلیکوژن عضله را از بین می برد، در حالی که آب آشامیدن باعث  می شود آب از دست رفته بدن جایگزین شود،

نوشیدن میلک شیک تا 30 دقیقه بعد از ورزش شدید، کربوهیدرات مورد نیاز رو تامین میکند به علاوه از ترکیبی از پروتئین و کازئین

موجود در شیر برای پر کردن ماهیچه های خود را فراهم می کند.

پروتئین وی به سرعت عمل می کند، اجازه می دهد که اسیدهای آمینه به سمت  بافت عضلانی برسند، در حالی که کازئین به

آرامی هضم می شود و در طول زمان جریان ثابت آمینو اسیدها را فراهم می کند.

مجله بین المللی ورزش تغذیه و ورزش متابولیسم این تئوری را آزمایش کرد،9 دوچرخه سوار تا حد خستگی رکاب میزدند سپس

4ساعت استراحت میکنند برخی از آنها میلک شیک شکلاتی ،عده ای انرژی زا و عده ای نوشیدنی با کربوهیدرات بالا مصرف کردند

درآخر آزمایش آنهایی که میلک شیک مصرف کرده بودند در دور دوم نسبت به سایرین و حتی نسبت به دور اول مدت زمان بیشتری رکاب زدند.

یک پیاده روی آهسته 20 دقیقه ای مشمول مصرف میلک شیک نیست و مصرف آب کاملا کافیست.

چی:برگر

کی:بعد از وزنه زدن

گوشت گاو به دلیل چربی اشباع شده و کلسترول در رژیم غذایی کم است

طبق مطالعه منتشر شده در مجله اروپایی تغذیه  برعکس، یک رژیم غذایی حاوی گوشت قرمز بدون چربی می تواند سطح کلسترول لیپوپروتئین (بد) را کاهش داده و جذب اسیدهای چرب امگا 3 را افزایش دهد.

پییر می گوید: “گوشت قرمز به چربی سوزی ، ایجاد عضلات و ریکاوری کمک می کند، بنابراین اگر اینها اهداف شما باشد باید حداقل سه بار در هفته گوشت قرمز بخورید. گوشت قرمز حاوی آهن است که مواد مغذی مهم برای تحویل اکسیژن به عضلات است، پس از یک تمرین با وزنه، یک برگر (البته از نوع سالم، منهای سس و حلقه پیاز!) گزینه خوبی است. همچنین منیزیم استیک منبع خوبی از کراتین، اسید آمینه است که کمک می کند تا به بهبود عضلات وریکاوری سرعت ببخشد.

علاوه بر این، مطالعه ای در دانشگاه ایلینویز نشان می دهد که خوردن وعده های غذایی از 30 دقیقه تا دو ساعت قبل از تمرین، بسته به اندازه وعده غذایی اگر شامل استیک و تخم مرغ باشد به شما کمک می کند تا در طی تمرین بیشتر چربی های خود را بسوزانید و به افزایش رشد ماهیچه ها کمک کنید.

چی:قهوه

کی:قبل از تمرین

پییرمی گوید: “قهوه  به سوزاندن چربی کمک می کند ، پس برای دیدن نتایج بهتر آن را قبل از تمرین می نوشند.” مطالعه ی موسسه ورزشی استرالیا نشان داد که کافئین باعث میشود عضلات به جای کربوهیدرات ازچربیهای ذخیره شده به عنوان منبع انرژی  مصرف کند. نوشیدن کافئین قبل از تمرین منجر شد تا ورزشکاران ورزش را به مدت سه بار انجام دهد.

مطالعه دیگری که در مجله پزشکی و علمی ورزش و ورزش منتشر شده است، نشان میدهد که قهوه قبل از تمرین میتواند میزان قدرت انسان را در سالن بدنسازی تا پنج تا هشت درصد افزایش دهد. به گفته محققان دانشگاه جورجیا، کافئین همچنین استقامت را افزایش می دهد و عملکرد جسمی را بهبود می بخشد، گفته می شود کافئین همانند یک داروی بیهوشی عمل می کند، درد را مسدود می کند و به شما کمک می کند تا مدت بیشتری کار کنید.

چی:بیگل

کی:قبل از تمرین

نظرسنجی عمومی حاکی بر این است که مصرف کربوهیدراتهای سفید برای شما بد است زیرا باعث افزایش سطح انسولین می شود، اما خوردن غذای با کربوهیدرات بالا، بدن شما را مجبور میکند که آن را بسوزاند به جای اینکه به عنوان چربی  آن را ذخیره کند.

پییر میگوید: شیرینی های بیگل سفید برای تمرین استقامتی مناسب هستند، زیرا بدن از انرژی کربوهیدرات استفاده می کند.

پییر می گوید: اگر شما در حال دویدن، پیاده روی یا دوچرخه سواری در مسافت های طولانی هستید، خوردن کربوهیدراتهای ساده قبل و در فواصل منظم در حالی که شما تمرین می کنید، به شما انرژی لازم برای ادامه دادن می دهد.

اگر میخواهید انرژی آن را در مدت زمان طولانی آزاد کنید، این بیگل سفید را با تخم مرغ  پر کنید. کربوهیدرات به سرعت وارد جریان خون شما می شود و مواد مغذی را از پروتئین موجود در تخم مرغ به عضلات خود هدایت می کند و به شما کمک می کند تا از تمرینات بیشتری بهره ببرید.

منبع : فیت ترین

https://fittarin.com/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *